Kontaktujte nás

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Vaše zpráva

  Sanace železobetonových konstrukcí

  Poradenství v oboru sanace

  Naše firma nabízí širokou škálu služeb, mezi které patří také poradenství a konzultace v oboru sanace.  V tomto oboru máme dlouholeté zkušenosti, získané praktickými zkušenostmi na četných stavbách (část z nich najdete ve fotogalerii), ale i odbornými školeními, kterými pravidelně naši zaměstnanci prochází.  Sledujeme novinky na trhu a snažíme se našim zákazníkům doporučit vždy tu nejefektivnější, ale zároveň nejekonomičtější variantu „ušitou“ na míru právě Vaší stavbě.

  Renovate has proven results for setting exceptional standards in cost control, planning, scheduling and project safety. We have experience that gives us a competitive advantage over others in our field.

  Proč si vybrat nás?

  Poradenství v sanacích poskytujeme v tomto rozsahu:

  • Začínáme prohlídkou objektu naším sanačním technikem. Při prohlídce jsou podrobně zjištěny požadavky investora a zjištěn stávající stav objektu.
  • Na základě prohlídky objektu se rozhodne investor, zda bude požadovat odběry vzorků zdiva, omítek a jejich analýzy v nezávislé laboratoři.
  • Na základě takto získaných informací Vám zpracujeme posudek o stavu objektu z hlediska vlhkosti, z kterého můžete později vycházet.
  • Budete-li mít zájem připravíme pro Vás návrh řešení  sanace a izolace objektu proti vlhkosti na míru Vašemu objektu. V návrhu jsou uvedeny nejen nástroje, které zajistí odstranění příčin, ale i návrh na řešení, který vede k odstranění důsledků působení vlhkosti.
  • K vypracovanému návrhu řešení Vám připravíme i nabídkový rozpočet na realizaci celého díla. Realizaci Vám můžeme zajistit našimi zaměstnanci. Tito jsou v oborech sanací a injektáží zaškoleni a mají dlouholeté zkušenosti v této praxi.
  • Budete-li požadovat, jsme připraveni vám zajistit vytyčení sítí pro zemní a výkopové práce.

  Máte-li zájem o kteroukoliv naši službu, neváhejte nás kontaktovat  budeme se snažit Vám maximálně vyjít vstříc, neboť naše heslo je „ Vaše spokojenost, náš úspěch.“

  © Copyright 2018 tvorba www stránek Liberec