Kontaktujte nás

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Vaše zpráva

  Sanace železobetonových konstrukcí

  Poradenství v oboru sanace

  Naše firma nabízí širokou škálu služeb, mezi které patří také poradenství a konzultace v oboru sanace.  V tomto oboru máme dlouholeté zkušenosti, získané praktickými zkušenostmi na četných stavbách (část z nich najdete ve fotogalerii), ale i odbornými školeními, kterými pravidelně naši zaměstnanci prochází.  Sledujeme novinky na trhu a snažíme se našim zákazníkům doporučit vždy tu nejefektivnější, ale zároveň nejekonomičtější variantu „ušitou“ na míru právě Vaší stavbě.

  Proč si vybrat nás?

  Poradenství v sanacích poskytujeme v tomto rozsahu:

  • Začínáme prohlídkou objektu naším sanačním technikem. Při prohlídce jsou podrobně zjištěny požadavky investora a zjištěn stávající stav objektu.
  • Na základě prohlídky objektu se rozhodne investor, zda bude požadovat odběry vzorků zdiva, omítek a jejich analýzy v nezávislé laboratoři.
  • Na základě takto získaných informací Vám zpracujeme posudek o stavu objektu z hlediska vlhkosti, z kterého můžete později vycházet.
  • Budete-li mít zájem připravíme pro Vás návrh řešení  sanace a izolace objektu proti vlhkosti na míru Vašemu objektu. V návrhu jsou uvedeny nejen nástroje, které zajistí odstranění příčin, ale i návrh na řešení, který vede k odstranění důsledků působení vlhkosti.
  • K vypracovanému návrhu řešení Vám připravíme i nabídkový rozpočet na realizaci celého díla. Realizaci Vám můžeme zajistit našimi zaměstnanci. Tito jsou v oborech sanací a injektáží zaškoleni a mají dlouholeté zkušenosti v této praxi.
  • Budete-li požadovat, jsme připraveni vám zajistit vytyčení sítí pro zemní a výkopové práce.

  Máte-li zájem o kteroukoliv naši službu, neváhejte nás kontaktovat  budeme se snažit Vám maximálně vyjít vstříc, neboť naše heslo je „ Vaše spokojenost, náš úspěch.“

  © Copyright 2018 tvorba www stránek Liberec