Kontaktujte nás

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hydroizolace
  Hydroizolace

  Hydroizolace

  Hydroizolace je důležitou součástí každé stavby, bohužel ne vždy jsou navrženy a provedeny tak, aby odpovídali podmínkám, ve kterých je stavba umístěna.

  • Zabýváme se hydroizolací starých i nových staveb.
  • Používáme moderní technologie pro hydroizolace vodorovných i svislých konstrukcí, např. cementové nebo bitumenové stěrky, které v dnešní době úspěšně nahrazují hydroizolace, dříve používanými, asfaltovými pásy.

  Tyto nové technologie jsou vhodné pro hydroizolace novostaveb (například základové desky) i k dodatečné hydroizolaci starších objektů, kde původní izolace neplní svou funkci. Jejich aplikace je jednoduchá a zajistí spolehlivě ochranu zdiva nebo konstrukce jak proti vodě, tak i proti radonu.

  • Specializujeme se na hydroizolace spodních staveb, což je zdivo pod úrovní terénu. Zdivo izolujeme jak proti zemní vlhkosti tak i tlakové vodě. Součástí hydroizolace je také odvodnění základové spáry u objektu, které realizujeme drenážními systémy.

  Pro určení správného postupu hydroizolace u starších objektů je nutné provést prohlídku objektu, pro zjištění příčin vlhnutí domu. Na základě prohlídky zpracujeme návrh řešení hydroizolace, které povede k trvalému odstranění problémů s vlhkostí.

  Součástí řešení hydroizolace je i cenová nabídka na provedení prací našimi proškolenými zaměstnanci, kteří mají v tomto oboru letité zkušenosti. Díky strojnímu vybavení, kterým naše firma disponuje, jsme schopni vyřešit tyto problémy rychle a ve vysoké kvalitě.

  Práce zajišťujeme „na klíč“, vedle hydroizolace vlastními silami realizujeme i zemní a výkopové práce, související s prováděnými hydroizolacemi, díky tomu Vám poskytneme záruky na stavbu jako celek.

  • Hydroizolace provádíme materiály Weber Terranova, BASF, Bornit nebo Schomburg.

  V návrhu hydroizolace najdete nejen doporučení postupu a použití konkrétních materiálů, ale i ceny přizpůsobené Vaší stavbě. Máte-li zájem o zpracování návrhu hydroizolace, případně další dotazy k této problematice, neváhejte nás kontaktovat.

  Ceník hydroizolace

  • Ceny hydroizolace se stanovují vždy konkrétně na jednotlivé zakázky podle zpracovaného návrhu řešení.

  Cena je dále specifikována použitým druhem materiálu a účelem použití, zda je řešena jen vlhkost zemní, nebo voda tlaková.

  © Copyright 2018 tvorba www stránek Liberec